HAKKIMIZDA

corum-miss-seliz-gelinlik-abiye-nisanlik

MİSYONUMUZ

Uzun zamandır moda ve gelinlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Bu zaman zarfında edindiğimiz bilgi ve tecrübeyle müşterilerimizin isteklerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Gelinlerimizle el ele vererek onları dinleyerek hayallerini gerçekleştirirken kişiye özel çalışmalar yapıyoruz.

Miss Seliz olarak her yeni tasarımda profesyonelce ve aynı heyecanla “Düşleyin Gerçekleştirelim” diyoruz. Müşterilerimizin menmuniyeti bizim için her zaman ön planda olup onların hayalinin gerçek olması bizim tek amacımızdır. Dünya moda merkezlerini yakından takip ederek en yeni trendleri kolleksiyonlarımıza yansıtmaya çalışıyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Doğru ürünü doğru zaman ve doğru fiyatla sunan, kusursuz hizmet veren, modayı tutkuya çevirmeyi hedefleyen ilke edindiği koşulsuz müşteri menmuniyeti ve sunduğu keyifli alışveriş deneyimi ile müşterilerinin yaşam tarzını etkileyen, insana ve çevreye saygılı, çalışanına sürekli yatırım yapan, global değeri yüksek ve sürdürülebilir büyüme hızına sahip bir “Moda Tasarım Merkezi Olmaktır”